Kumpulan Sokongan Mesra

Sila hubungi kami dengan cara yang anda paling selesa

Kongsi pendapat anda mengenai perkhidmatan kami.

WELTRADE di seluruh dunia

Saint Vincent and
the Grenadines

Suite 305, Griffith Corporate Centre, PO BOX 1510, Beachmont, Kingstown
+44-20-34116458
Indonesia
indonesia@weltrade.com
+62 81 211-661-991
{{staticUrls['id'].site}}
Thailand
supportth@weltrade.com
+66 60 002-41-86
{{staticUrls['th'].site}}
Vietnam
vietnam@weltrade.com
+84 284 4581399
{{staticUrls['cn'].site}}
Rusia
info@weltrade.com
8-800-775-68-65
{{staticUrls['sf'].site}}
Kazakhstan
kazakhstan@weltrade.com
+7 (727) 312-26-44
{{staticUrls['kz'].site}}
Colombia
colombia@weltrade.com
+57 1 3810679
{{staticUrls['es'].site}}
Peru
peru@weltrade.com
+51 1 6429744
{{staticUrls['es'].site}}
Chile
chile@weltrade.com
+56 2 3210-4928
{{staticUrls['es'].site}}
Argentina
argentina@weltrade.com
+54 11 5236-0320
{{staticUrls['es'].site}}
Mexico
mexico@weltrade.com
+52 55 4624 4578
{{staticUrls['es'].site}}
Malaysia
supportmy@weltrade.com
+60 3 9212 5488
{{staticUrls['my'].site}}
China
china@weltrade.com
{{staticUrls['cn'].site}}
Kemboja
сambodia@weltrade.com
{{staticUrls['kh'].site}}
Alamat surat menyurat bagi pemegang kad:
support@sofiante.com
Skrol ke atas